Grow. Wıth. us

Istanbul Based Digital Marketing Agency.

We help you to get digitalized with a growth mentality

İşinizi Dijitalde
Güvenle Büyütün

Dijital pazarlama çalışmalarına başlamadan önce partnerlerimizin hedeflerini net olarak anlıyor. Bu doğrultuda performans KPI’larını belirliyoruz.

İşinizi Dijitalde
Güvenle Büyütün

Dijital pazarlama çalışmalarına başlamadan önce partnerlerimizin hedeflerini net olarak anlıyor. Bu doğrultuda performans KPI’larını belirliyoruz.

YOL HARİTAMIZ

Tüm süreçlerimize web sitenizin ve pazarlama kanallarınızın denetimiyle başlıyoruz. İş modelinizi, sektörünüzü, rakiplerinizi ve fırsatlarınızı derinlemesine analiz ediyoruz ve büyüme stratejisi geliştiriyoruz.

İŞLETMENİZİ TANIMA

Sürecimizi işinizi, gelir modelinizi, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi derinlemesine anlayarak başlatıyoruz.

PERFORMANS ANALİZİ

Geçmişte izlediğiniz dijital pazarlama stratejilerini ve mevcut kampanyalarınızı ve elinizde bulunan dataları derinlemesine inceliyoruz.

SEKTÖR ANALİZİ

Sizin için oluşturacağımız dijital pazarlama stratejisinin yol haritasını oluştururken rakiplerinizi ve pazardaki rekabeti inceliyoruz.

İHTİYACINIZ OLABİLECEK TEKNOLOJİLERE HAKİMİZ

google-ads-logo

İHTİYACINIZ OLABİLECEK TEKNOLOJİLERE HAKİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Yatırım getirinizi artırmaya yönelik çözümler üretiyoruz

01
01
Performans Pazarlama

Tüm reklam kanallarını tek bir yönetimi yatırımı ve şeffaf bir şekilde performans ve sonuç odaklı yönetiyoruz.
- Google Ads
- Youtube reklamları
- Sosyal Medya reklamları
- Amazon reklamları
- Programatik kanallar

02
02
SEO

SEO, yani arama motoru optimizasyonu internet sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını dolayısıyla arama motorlarından daha fazla trafik çekmenizi sağlayan etkili dijital pazarlama kanallarından birisidir. SEO süreci sadece trafiğe değil trafiğin kalitesine odaklanmalıdır. Etkili bir SEO stratejisi bir çok temel unsuru birbirleriyle entegre bir şekilde barındırmalıdır.
- Denetim & Keşif
- Teknik SEO iyileştirmeleri
- İçerik stratejisi geliştirme
- Link inşaası ve dijital PR

03
03
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Daha fazla ziyaretçi daha fazla gelir getirir düşüncesi kısmen doğrudur. Ziyaretçileriniz sitenize ulaştığında onları satın almaya neler teşvik eder? Ya da satın almayı zorlaştıran unsurlar nelerdir? İyi tasarlanmış bir site, ziyaretçilerinizin satın alma yapmasını sağlamak için yeterli değildir. Aynı zamanda onlara iyi bir deneyim de yaşatmalıdır.

Ziyaretçilerinizin nelerden dolayı hedeflerinizi gerçekleştirmeden sitenizden ayrıldığını düşünmeyi bırakmalı ve test etmeye başlamalısınız.
- A/B Testi
- Landing page optimizasyonu
- Web analiz
- Kullanıcı deneyimi testleri & anketler
- Pazarlama otomasyonu